Parama klubui

Būdami paramos gavėjais kreipėmės į geros valios žmones ir prašome suteikti 2%, ar mažiau pajamų mokesčio klubui. Patogiausias būdas pateikti prašymą prisijungus prie Elektroninės deklaravimo sistemos, adresu https://deklaravimas.vmi.lt. ir prisijungus suvesti savo duomenis.

Naujos formos prašymą taip pat galima pateikti ir AVMI teritoriniuose skyriuose, o juos rasti ir atsispausdinti – VMI svetainėje, adresu http://www.vmi.lt/lt/?itemId=21569 paieškos langelyje “Formos kodas” įrašius FR0512 ir paspaudus “ieškoti” Parsisiunčiat .pdf failą, jį atsispausdinat ir užpildę pristatote į AVMI skyrių. Formos blanką parsisiūsti galima ir iš čia:
FR0512

1 – langelyje rašote savo asmens kodą
2 – langelyje rašote savo telefono numerį
3V – langelyje rašote savo vardą
3P – langelyje rašote savo pavardę
4 – langelyje rašote savo adresą
5 – langelyje rašote metus, už kuriuos skiriate paramą
6S – langelyje dedate kryžiuką
6A, 7S, 7A ir 8 paliekate tuščius

Pirmoje eiluteje E1 rašote skaičių 2, E2 rašote klubo kodą 302925759, E3 paliekate tuščia, E4 įrašote 2.00, ar mažiau ir E5 eilutėje iki kelintų metų norite, kad butu pervedinėjama parama klubui.

Viską užpildę apačioje pasirašote.

Taip pat pažymiu, jog VMI nepriims prašymų, kurie urmu bus pristatyti į VMI teritorinius skyrius arba atsiųsti klasikiniu paštu. Gyventojas, savarankiškai laisva valia nusprendęs paremti pasirinktą paramos gavėją, užpildytą prašymą gali pateikti Elektroninės deklaravimo sistemos pagalba, atsiųsti ją paštu arba įteikti ją mokesčių administratoriui.

Tokią naują formą reikia užpildyti ir priduoti į VMI iki einamųjų metų gegužės 1 dienos.

Jei kils kokių klausimų pildant deklaracija, kreipkites į valdybą.